Четверг, 24.05.2018, 01:03

Услуги
Мы в Facebook
IQA B Facebook
Официальный паблик
НЕФОРМАТ
АстроКлуб
Don't understand?
Категории
Калантарова Елена [14]
Статьи Елены Ювенальевны Калантаровой
Сторонние ресурсы [29]
Статьи со сторонних ресурсов
Поиск"Булгаков и Киев"

очерк для авторского сюжета на 1 Национальном Канале УкрТВ, 2005 г.

частина 1.

ТРИ МОЙРИ МАЙСТРА.

Кожна людина при народженні отримує з Неба навігаційну мапу і мандрує шляхами своєї долі крізь зірки. Це гороскоп. І тут постають питання: чи спроможна людина сама обирати свій шлях? чи є змога змінювати курс?

Відповідь одна. Простір можна подолати, якщо підкоряєш час. Тому що три Богині Часу, Богині Долі, три Мойри плетуть простір людського життя з минулого, теперішнього та майбутнього.

І свій зоряний потенціал людина може реалізувати на трьох рівнях. Тепрішній час пов”язаний з боротьбою за виживання. Це поверхневий малюнок долі. Минулий час пов”язаний з зануренням у глибини своєї долі и пізнанням її причинно-наслідкових зв”язків. Майбутній час виводить людину за межі її долі і робить носієм певної ідеї.

Таким чином, людина може обирати один вимір часу, може його змінювати. Але все залежить від рівня її самоусвідомлення.

Майстер тричі обирав свою Долю. В його житті Богинь долі уособлювали його дружини.

Перша, Титяна Лаппа, едина, з котрою він обвінчався, була втіленням Богині Теперішньоьго часу. Саме вона допомагала Майстрові виживати в несамовитих умовах революції та війни.

Але в 29 років майстер вирішує кинути лікарську практику і розпочати літературну кар”єру. Взагалі, ці роки в житті Майстра пов”язані з мобілізацією у Білу Гвардію, і тому вимагмали остаточного рішення в своєму політичному та громадському світогляді. Астрологічно 29 років людини пов”язані з обертанням Сатурну. А Сатурн, як відомо, володар часу, Бог Хронос. Саме він визначає термін досягнення людиною зрілості, сумління, самосвідомості, конче потрібних для спілкування з Мойрами.

Вже після обертання Сатурну настає період 4-х, так званих, сонних років. Коли вже сформовано стрижень, але немає сил та можливості на нього спертися. Так відбувається аж доки не настає вік Христа, 33 роки, коли людина реально може декларувати своє ставлення до світу. І дійсно, у 24 році, Майстер вдруге обирає долю і час. Цього разу, це Богиня Минулого, Любов Білозерська...

Але ці відносини тривали не довго – минуле було спокусливим, але болючим. «Я приречений мовчати» - лунає у самосвідомості Майстра. Це був 1929 рік, коли він вирішує шукати шлях у Майбутнє. І на цьому завершенні чергового оновлення кармічної програми, під час обертання Місячних Вузлів, він знаходить джерело натхення у листуванні з останньою Мойрою свого життя Оленю Шиловською. Зі своєю майбутньою третьою дружиною.

Але можливість поєднатися з нею життям з”явиться лише 4 роки потому, коли півоберт Урану, непокореного сина Сатурну, допоможе Майстру зробити цей визвольний та шокуючий крок.

Отже у 42 роки, Булгаков увійшов у Майбутнє.частина 2.

КИІВ – МІСТО МАЙСТРІВ.

"Лен.. я взял билет на Аид…” – уривки слів. Все, що залишилося від Білої Гвардії, що покидає Київ напередодні 20-х років. Аід. 18 переворотів. Політика і мистецтво зплелися в единий бурхливий потік. Скоропадський, Петлюра, Винниченко, білі, червоні, поляки, німці...

З точки зору астрологічного наукового аналізу, події цих років мають глибокі корені в минулому Київської Русі. І ось чому.

На Небі постійно розігруються акти Великих Містерій. Зорі та сузір”я – дійові особи, які відживлюють ті чи інші міфологеми нашого коллективного підсвідомого. При певних умовах ці міфологеми єнерго-інформаційно впливають на вистави тут, на Землі. І водночас, ці акти пов”язуються в різноманітні довги ланцюги подій.

Один із таких ланцюгів розпочато в 1125 році. І триває він по сю годину, час від часу зпливаючи на поверхню.  Це було народження серії сонячних затемнень по смерті Володимира Мономаха. Перше затемнення в серії відбулося у сузір”ї Лева. А саме Київ пов”язаний з цим сузірям.

Лев – це сонячний міф. Згадаємо скульптурну композицію на Подолі. Самсон – єзотеричний символ Київа. Самсон (у перекладі "сонячний” ) повинен був зберігати свою цноту і присвятити своє життя Богу та Космічному Закону. Це надавало йому сили для подолання тваринної отрути, що переповнює людську натуру.

Таким чином, в коллективному підсвідомому Самсон та Лев з”єднуються в єдиний образ духовного і матеріального, і вказують шлях до перемоги над брутальністю тваринної природи людей.

Тепер що до впливу затемненнь. По-перше, затемнення дуже щільно пов”язані з тими людьми, у котрих Сонце в гороскопі знаходиться в сузір”ї, де саме відбувається затемнення. По-друге, воно безпосередньо впливає на психофізичний та соціально-політичний стан тих терріторій, куди це затемнення проектується.

І тому, затемнення у Льві серії 1125 року започаткувало ланцюг подій, пов”язаних з іспитами для Київа, що перевіряють місто на відповідність його критеріям політичного та культурного центру Києворуських земель.

Згідно з астрономічними законами, серії затемненнь тривають біля 1300 років. Також вони мають в середині макроцикли по 650 років та мікроцикли у 18 років, приблизно. Давайте і ми простежимо розвиток подій цієї серії затемнень.

1125 – смерть Володимира Мономаха, початок пересування центу Русі на Схід.

650 років потому, 1775 рік – реформи в Україні, які починаються зі зруйнування Запоріжської Січі, а закінчуються введенням намісництва на Гетьманщині на зразок Московії. Київ знову втрачає політичну вагу.

Знижаємося до рівня мікроциклів. У 20 столітті.

1918 рік, грудень – затемнення серії 1125 року призвело до Злуки УНР з ЗУНР у січні 1919.

1991 рік – затвердження незалежності України зі столцею у Києві.

І розуміючи, що наступне затемнення цієї серії відбудеться у 2009 році, можно припустити, що знову підніметься питання харизматичності міста Києва.Категория: Калантарова Елена | Добавил: Priest (05.01.2011)
Просмотров: 1283 | Комментарии: 1 | Теги: Калантарова | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]